Antalya Rus Escort Bayan Alina

Portland’da oldukça aktif bir Aile hekimliği uygulamasına sahibim ve 9 yıl boyunca hastalarımın çoğu tarafından övgülerle çalıştım. Başarımın bir kısmı, müşterinin her ihtiyacını karşılayan kadınlardan oluşan mükemmel kadromuz. En iyi varlığım, gereksinimlerini karşılamak için ESP’ye sahip olan ve önyükleme yapmak için cehennem kadar yetkili olan Baş Hemşire Lynn’im.
Her neyse, bir sabah hastanede uzun süreli bir hasta ‘check up’ için randevusuna geldiğinde kliniğdeydim. Lynn, alımının yüksekliğini, ağırlığını ve yaşamsal belirtilerini kaydetti, ne kanama ne de bulaşıcı olduğunu belirledikten sonra muayene odasına koydu. Geçmişteki ziyaret notlarını hızlıca okudum, sonra odaya girdim. Muayenenin çoğunun baş, boyun ve göğüs bölgeleri olduğu için normalde bu muayene için benimle bir kadın personel hemşiresini muayene odasına götürmüyorum. giysiler bozulmamış
“Merhaba Bayan Quinn, bugün nasılsınız?” Odaya girip masasında otururken başladım. Mary Quinn çarpıcı bir şekilde güzel bir Avrasyalı kadındı, 31 yaşında, güzel bir gülümseme, uzun düz siyah saçlı, 2 çocuk babasıydı ve yıllar boyunca kaydettiğimiz hiçbir tıbbi problem yaşamadık. Çocuklarını bağışıklama ve bir astım atağı için görmüştüm. Geçmişte bazı İYE sorunları vardı. Bay Quinn’in olup olmadığını bilmiyordum, hiç gelmedi.

“Güzel, Doktor” cevabıydı. Bir elbisede sınav masasında otururken onu gördüğüme şaşırdım.

“Ateşi yakmıyorsun ve yaşamsal belirtileriniz iyi görünüyor. Size nasıl yardımcı olabilirim? ”Diye sordum. Onu yavaşça elbisesini geniş açarken görebildiğim için gülümsedim, tamamen çıplak vücudumu görmemi istedim. Çenem yere çarptı ve gözlerim kocaman kahverengi göğüsleri olan muhteşem göğüslerini gördüğümde gözlerini kırpıştırdı. Uçları tamamen dik ve yaklaşık bir inç uzunluğundaydı, düz bir şekilde işaret ediyordu. Aslında, göğüsleri sadece küçük beş ayak çerçevesi için mükemmeldi. Karnı yassıydı ve onun koyu kasık kıllarını onun höyüğünü, parlak kırmızı ayak tırnağı cilasıyla örttüğünü görebiliyordum. Sonra masanın sonuna bacaklarını asmak için ileriye doğru attı ve geniş bir alana yaydı, ben de onun çalısının içinde güzel labia ve nemli vajinal açılış setini görebildim.
“Um … Bayan. Quinn, neler oluyor? ”Ben kekemeliyim.
“Doktor, geçen hafta 33 milyon dolarlık Oregon piyangosunu kazandığımı bilmeni istiyorum!” Dedi gururla. “Hayatım boyunca her yıl 1 milyondan fazla.”
Tamamen kafam karıştı, “Tebrik ederim! Senin için çok mutluyum. Ama … lütfen bana neden önümde çıplak olarak otururken olduğunu söyle.
“Yaşlıların ölmeden önce yapmak istediği şeylerin bu ‘kova listesi’ hakkında duydun. Şimdi ihtiyacım olan tüm paraya sahibim ve şimdi listeme başlamak için karar verdim! ”Diye haykırdı. “Aylardır seninle ilgili hayallerimi kurdum, geldiğim ilk günden beri. Sen çok kibar ve anlayışlısın ve o büyük kahverengi gözler beni her şeye karıştırıyor. Listemde öne çıkan, vücudumu o güçlü ellerle okşamak. Bu uzun parmaklarla beni özümsemeye ihtiyacım var! ”
“Ah, oh” ”diye düşündüm. Oregon Medical Board, bir hastayla her türlü cinsel ilişkiye sahip bir doktorun gerçekten zayıf bir görünümünü alır. Bu nedenle, aslında rutin olarak uygulama ruhsatınızı sarsarlar ve çoğu zaman hastanın yaşına ve söz konusu koşullara bağlı olarak olası kovuşturma için yerel Bölge Savcısına gönderirler. Bir hastayı veya aile üyelerini bile tarihleyemezsin. O zaman, benim eylemlerim tarafından yabancılaşmış olabilecek eşlerden veya çocuklardan muhtemel sivil davaları vardır. Orada böyle bir fırsatı beklemek için çok fazla aldatıcı avukat var. Sadece bu değil, tüm sordid detayları kamuya açıklandı ve itibarımın imhası vaat edilmiş bir olay.
“Bayan. Quinn, ”Ben kekemeliyim,“ Bu sadece mümkün değil. ”
“Ah, Doktor” diye yanıtladı, “Bu çok mümkün ve tamamen gerekli. Hipokrat yeminiz, tıbbi ihtiyaçlarımı yerine getirme sözü verdiğiniz anlamına geliyor, değil mi? ”
“ Peki, evet, ”diye cevapladım. “Ama hangi tıbbi ihtiyacın var?”
“Burada bir ağrım var,” diyerek labia’yı açarken gülümsedi, “Elimdeki parmaklarınla ​​orgazm etmeye ihtiyacım var,” diye gülümsedi. “Hiç kimsenin bilmesi gerekmiyor. Kesinlikle kimseye söyleyemeyeceğim. ”
“ Bay Quinn ve çocuklarınız ne olacak? ”Diye sordum. Bu durumu sakinleştirmek için mantıklı bir sebep bulmayı umuyorum.
“Ah, o eski piç kurusu!” Diye haykırdı. “Şu an bir süredir seks hayatımdan yoksun ve yanında başka bir kız arkadaşı var. Onu yarın terk ediyorum. Annem ve büyükannem için yaşamak için bir ev aldım, böylece çocuklarımı yetiştirebilirler. Hayatlarını sürdürmeleri için bolca para sağlayacak bir fon kurduğum için iyi bakılacaklar. Şu andan itibaren kendi işimi yapıyorum ve yapmanız gereken şeylerden biri sizsiniz. ”
Ağzım aniden bir kemik gibi kuruydu ve beynim dönüyordu. Hiçbir çıkış görmedim ve ayaklarım benden bilinçli bir şekilde düşünmeden kendi ayakları üzerinde düz bir şekilde hareket ediyor gibiydi.
“Şimdi, Doktor, lütfen bana elini verin ve tıbbi ağrımla ilgilenin,” dedi açık bir yarık olan iki parmağınızla sürtünmeye başladığı anda sert bir gülümsemeyle açıkladı. “Şu anda sana ne kadar ihtiyacım olduğunu görebilirsin!”
Ben büyülenmiştim! Her nasılsa kendimi tam önünde dururken buldum ve bir kadının kokusunun en güzel kokusunu kokladım. İki parmağını çekti, şimdi onun suyuyla parıldadı, onlara ulaştı ve dudaklarıma bastı. Ağzımı açtığımı hatırlamıyorum ama kendimi onları zorlarken buldum ve tadı mükemmeldi. Dickim hayatın içine uzanmıştı ve ayaklarımın önüne bastı.
“Görüyorum ki bu isteğin gereğinden fazla rahatsız edilmedin,” dedi dik kemiğime bakarken gülümsediğini söyledi. Elimi onun ellerinde tuttu ve vajinasına indirdi. Şimdi onun ipeksi kasık saçlarını okşamaya başladığımda otopilottaydım, sonra onun yarığını buldum. Zihnim parmaklarımdaki tüm kontrolü şimdi kaybetmişti ve kendi dudaklarına hafifçe bastırmak için kendi başlarına hareket ediyorlardı. Yakında bir parmağım dudaklarının arasında kaymıştı ve onun tünelinin içinde ne kadar ateşli olduğunu hissedebiliyordum. “Ah, evet, ihtiyacım olan şey bu!” Elimi eğerken iç çekti. “Daha fazla lütfen.”
Çıplak kıçını aşağıya indirdi ve hemen hemen muayene masamın dışına çıktım. Bir trans halinde, sıcak tüneline bir saniye sonra da üçüncü bir parmağını ittim. Baş parmağımın dikenli klitorisi etrafında daire çizdiği ve sürtünmeye başladığımda, son parmağı ekledim ve onları daha derinlere doğru itip, hemen hemen tamamen dışarı çıkmaya başladım. “Oooooh, Doktor, bu mükemmel” diye fısıldadı. “Beni gerdiğini hissedebiliyorum ve eliniz beni dolduruyor. Devam et… şimdi biraz daha zor. ”
Bir meme ucuna emilmek için eğildiğimde daha sert pompaladım. O, yumuşak bir şekilde kaka yapmaya devam etti ve kalçalarını elime karşı defalarca bastırdı, itme gücünü benimkiyle zamanla. Kafamı elleriyle tuttu ve beni bir memeden diğerine taşımaya devam etti. Dilimi onun meme uçlarında döndürdüm ve sonra her biri hafifçe ısırdı. “Ooooooh… .. orgazm geliyor… gelebilir… işte burada… .Yessss!” Diye bağırdı, elime karşı spazm yaptı, sonra muayene masasına geri döndü. Onun mendilimi bileğimden aşağıya fırlattığımı hissedebiliyordum, böylece parmaklarımı nazikçe çıkardım ve tüm meyve suyunu yaladı. Çok tatlı!
Beynimin nihayet sisten kurtulmasından ne kadar zaman geçtiğine dair hiçbir fikrim yok ama yine de zonklayan üyemin hapishaneden kurtulmak için zorlandığını hissedebiliyordum. Sinirle, saate baktım ve bütün bunların sadece altı dakika sürdüğünü fark ettim. Altı dakika! Tipik hasta karşılaşmam genellikle on ila on iki dakika sürüyor ve bu sınavlar için on beşe ayrıldım, bu yüzden meraklı bir personel hemşiresinden keşfettik, ama oda ve elim kesinlikle seks kokuyordu. Kızarma yüzünde dev bir gülümsemeyle yavaş yavaş geriye yaslandığı için egzoz fanına bastım. “Ah, Doktor, tam ihtiyacım olan buydu!” Diye haykırdı. “Çok teşekkür ederim!”
“Bayan Quinn… ”Aniden gerçekleşmesi karşısında canımın yumuşamasına başladım ve bilinçli bir düşünce olmadan hayatımı mahvettim ve çok geçmeden harap olabilecektim.
“Bana neden Mary de değilsin?” Diye cevap verdi.
“Şey, Mary, bu benim için çok profesyonelce değildi. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum… ”diye fısıldadım, profesyonel hayatımın artık bu kadının elinde olduğunu bilerek. Bu güne, orjinal çıplak ekranının karşısında çığlık atan odadan kaçarsam olayların nasıl ortaya çıkacağını merak ediyorum.
“Profesyonel olmanız ve insan olmanız hakkında daha az şey umursuyorum” diye gülümsedi. “Acil ihtiyacımı istediğim gibi karşıladın. Umduğum en iyi doktor sensin. Ve bu bizim sırrımız olmalı. ”
“ Bunu mezarlığa götüreceğime daha iyi inan ”diye düşündüm. Bunun yerine, “Sana katılıyorum ama bu bir daha gerçekleşemez ve sahip olduğun gelecekteki ‘ağrılar’ hakkında neler yapabileceğimiz konusunda endişeliyim” dedim.
Devam edince yanağını okşayacak kadar uzandı, “Sana listedeki şeyleri yapmak istediğimi söyledim ve bu kesinlikle en tepede. Fakat, benim alacağım çok daha fazlası var. Gelecekte başka bir “check up” a ihtiyacım olacak mı? Seni tekrar arayabilirim, ama endişelenme, sağduyulu olacağım. ”Konuştuğunda, tişörtü çengelinden çıkardı ve kafasının üzerinden kaydırdı… sütyen yok, memeleri hala tam olarak dikilmiş… onun şortunu attı… komando tarzı… Fark ettim. İlk güzel göğüslerini gördüğümde üzücü bir anım vardı, o zaman güzel kedisi görünmüyordu. Hayatımı mahvetmeme izin verse bile, gerçekten güzel ve cinsel bir kadındı.
Sonra eğildi, her eline bir yanak götürdü ve beni yavaşça ağzından öptü. Elbisesini çamaşır sepetine koydu, muayene masasını kaplayan masa kâğıdını çekti, kedi yatağının olduğu yerde çok ıslak bir yer vardı ve topu havaya kaldırdı. Çöp kutusuna koyduktan sonra aynaya bakıp saçlarını çevirdi. Ardından daracıktan sonra koridorun kapısını açtı. “Müthiş ‘hizmet’ için beni faturalandırdığınızdan emin olun, Doktor,” diye bağırdı diye göz kırptı.
Hala olan şeyde hala sersemlemiştim. Neden bu kadar hipnotize oldum? Kafamı salladım ve aceleyle elimi yıkamaya başladım ve Lynn odasına geldiğinde kolunu tuttum. “On otuz saatin on beş dakikalığına ücretsiz olarak yeniden ayarlanabildiğin için on beş saatin yeniden ayarlandı.” Dedi. Yüzündeki meraklı bir ifadeyle havayı kokladığına yemin edebilirdim.
“Banyo zamanı,” diye gülümsedim ve john’a doğru ilerledim. Kapı kilidi tıklandığında, gömleğimi açtım, pantolonumu düşürdüm ve o zaman boksörlerden çıktım. Benim horoz yarı-mast vardı ama hala yerine getirilmemiş ihtiyacı ile zonklama hissedebiliyordu. Onu tatmin etmiştim ama şükür ki, karşılık vermemişti. Sadece benim dik dickimi emerken ya da kahrolası bir bakış açımız varken odaya gelen birisini hayal edebiliyordum. Belki de hiç bir zaman onunla cinsel ilişkiye girmediğim için bir hastaya parmak uçururum. Başkanımız Monica ile olan ilişkisini “olduğu” nı yeniden tanımlayarak şaşırmadı mı? Sonuçta, aşırı horniness tedavi edilmesi gereken tıbbi bir sorun değildi?
Bu yarı-mantıksal düşünceler zihnimden kovalandı, ben sadece Mary üzerinde gerçekleştirdiğim yoğun mastürbasyon eylemini tekrar oynatmaya başladım ve horozum tamamen geri döndü. Oh, naber! Bu yüzden personelin el yıkandıktan sonra kullandığı losyondan bir şişe aldım, avucumun üzerine biraz fırladım ve etimi öfkelendirmeye başladım. Lavabonun üzerindeki aynaya büyük bir itici fırlatmadan önce beş saniyeden fazla sürmedi, daha sonra lavabonun musluğuna ve yan tarafa sıçrayan birkaç daha fazla meni.
Aman Tanrım, bu iyi hissettirdi! Nefesimi yakalamak için tuvalet koltuğuna çöktüm. Birkaç dakika sonra, hala kısmen dik olduğumu fark ettim, bu yüzden Losyon’la birlikte sahneye tekrar başladığımda tekrar okşayarak başladım. Yakında toplarımda kaynayan serseriyi hissedebiliyordum ve duvarın üstüne bir miktar daha boşalmıştım. Benim neyim vardı, azgın bir genç gibi davranmak mı? Otuz sekiz yaşında bir doktordum, seks açlığı olmayan bir keşifti. Banyoda tam dinlenme zamanını ağır bir şekilde soludum, sonra tazelendi ve normale dönmeye çalıştı. Mary’yle karşılaşmamı aklımın en derin girintilerine doğru itmeye devam ettim, böylelikle işlev görebildim ama yine de günün geri kalan kısmı bulanıklaştı.
O akşam dairemde yürürken eşim Gail, atladı ve boynuma sardı. Göğüslerini göğsümün içine bastı ve bacaklarını bacağımın içine sardı. “Evine hoş geldin canım. Günün nasıl geçti? ”Diye sordu.
Benim horoz bahar geri hayata hissetmek için bugün klinikte iki yük üfleme sonra şok oldu. Kalçalarımız birbirine kilitlendiğinde kasıklarına baskı yaptığını hissetti. Gülümsedi ve “Birinin beni özlediğini gördüm” dedi.
“Ben de beni özlediğini görüyorum,” Ben kıçını tuttu ve benim çubuk üzerinde onu kedi sürtünme başladı olarak yanıtladı. Devam edeceğimiz gibi Mary’nin spazmen cunt’ını zihnimde hayal ettiğimi bilmiyordu. Bir süreliğine tutkuyla öptük, dilleri birbirimizi keşfettik. Beni öfkeyle sarstı ve ilk orgazmını bizden almadan soydu. “Vay!” Diye haykırdı, “Bu çok yoğundu… ve çok hızlı! Kaya gibi zordur! Bu dudlardan çıkıp birbirimizden biraz daha zevk alırken biraz yemek yiyelim. Kötü bir şekilde boşalman gerektiğini söyleyebilirim. ”Küçük, bunun günün üçüncüsü olacağını biliyordu.
Evlendiğimiz dokuz yıl boyunca bu kadar sıcak olmuştu. Bir Cuma gecesi bir lokantada tanıştık, burada Portland State’den yolunu ödemek için akşam hostesi olarak çalışıyordu. Büyük mavi gözleri, uzun düz sarı saçları, kusursuz bir gülüşü ve burnunun köprüsünün üzerindeki çillerinden etkilendim. Basit bir siyah elbise giyiyordu ve göğüslerini tamamen dolduran göğüsleri muhteşemdi, bel kısmı ince ve bacakları pist takımında koşuyordu. O bana restorana yol açtı ve bir tablo tercihi olup olmadığını sorduğunda en tatlı bir gülümseme vardı.
“Sana en yakın olanı,” dedim, biraz flört ediyordum. Bana yavaşça başını salladı, sonra güzel gülüşüne güldü ve basitçe “Tamam” dedi. Akşam yavaştı, bu yüzden onun görevleri arasında konuşmaya başladık, sadece hiçbir şeyden ve her şeyden habersiz. Esprili ve ben de gülümsedim. Kentsel Çalışmaları’nda uzmanlaşan bir genç olduğunu açıkladı, sonra ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Neyse ki yer tam bir bar vardı, bu yüzden yemek siparişi yaparak en son yemeği yapabildim .. Çaresizce denemeye çalışırken onu eğlendirdim. Sonunda sordu, “Burada oturup iki saattir benimle sohbet ediyorsun. Bana vurmaya mı çalışıyorsun? Benim adım Gail, eğer ilgilenirsen. ”
“Sanırım yeterince açık değildim,” diye cevap verdim. “Seni gördüğüm dakika ilgileniyordum. Şimdi seninle konuştuktan sonra, ben kararlıyım. Ben Doug. Benimle çıkmayı düşünür müsün? ”
Yüzünde bir gülümseme ile durakladı, sonra kıkırdı ve şöyle dedi: “Bir saat sonra iniyorum. Haydi evine gidelim, Doug, ve beni oraya götürebilir misin diye bakın! ”Ve ben hiç yaptım! Birbirimize bütün geceyi ve bütün bu haftasonu keşfettik. Şimdiye kadar yaşadığım en vahşi seksti. Pazartesi sabahı, aşıklardaydım ve elbette dersler hariç, Gail’in gitmesine asla izin vermemeye karar verdim. Yorgun bedenimi o gün sabah saatlerinde, ardından da OHSU’daki poliklinikte sürükledim. Son Yerim’de, kendi başıma ya da ‘shingle’ı asmaktan’ çıkmadan önce, benim son turumdan beri stajyerleri yönetebilir, soruları cevaplayabilir ve uyanık kalmaya çalışabilirim.
Bu bir kasırga ilişkisinin başlangıcıydı, seks ve daha çok seksti. O doyumsuz bir minx idi ve cennetteydim. Las Vegas’ta evlendim ve annem ve babamın Portland kentine yakın bir yerde yürüttükten hemen sonra. Daha sonraki dokuz yıl boyunca başka bir kadın hakkında hiç düşünmemiştim, yani Mary gelene kadar.
Ama Mary ile bu inanılmaz olay büyük bir barajın kırılması gibidir. Her gün kendimi hastalarımı, ekibimi, çocuğun annesini ve hatta postadaki kadını hayal ediyordum. Banyoda bir çok kez mastürbasyon yaptım, kapıya bir işaret koymak gibi hissettim, ‘Mastürbasyon devam ediyor: Kendi riskinize girin.’ Altı ay geçti ve bahse girerim ki banyoda yüzlerce jizz atmıştım. Sürekli azgın onbeş yaşında ve doyumsuz gibiydim. El losyonumuzdaki değiştirme siparişimizi iki katına çıkardık. Ama hepsi fanteziydi, daha fazla gerçek karşılaşma yoktu ve zaman geçtikçe sonunda Mary ile Gündoğmuş mermi kaçtığımı umarak başladım.
Tüm mastürbasyonlarda bile, işten sonra Gail’i her akşam emmek veya kamburlamak için dik bir horoz vermek için bolca dayanıklılık vardı. Onun pisliğini yemeyi çok severim ve genellikle yüzümde alnımın kıçına oturur, dilimi büyük bir orgazm için bir horoz gibi sürür. Ben de onun kucaklaşmasını seviyorum, o da açlıkla kucaklaştığım bir cum orospu çekiyor. Bu pozisyonda beni mükemmel şekilde vururdu. Yüksek sesle inlemeye başladığı için yüksek sesle inlemeye başlıyordu ve sonra beni çok etkiliyordu, böylece birlikte mutluluğumuza vuruyorduk. Beni de emerdi, ama sekiz inçlik horozumun çoğunu gagging yapmadan ağzına alamadım. Yani, o sadece korona altında yalamak ve gelene kadar kafa emmek. Onu harikaydı, ama en iyisi onu yediğimde onun beni sarsması harika oldu.
Yakında yaratıcıyız ve bana, daha önce hiç denememiş bir şeyden, kıçını doğru bir şekilde nasıl telaffuz edeceğini öğretti. Onun doruklarını dilimin derinliği delikte, üç parmağını kedi dışına itip ve kendi elini diken diken diken diken ederken bulduğu en yoğun olanı buldu. Gail benim de yükümü göğsüne ve ağzına çekmek için sevdi. Onu ata binip oturduğumda, parıltılı yağlanmış üyemi güzel tam küreleri arasına pompaladım. Böyle uzun süre dayanamayacağım ve boynuna ve dudaklarına dökülen pompayı, açlıktan yalayacak kadar şişemezdim. “Karımızın tadına bayılıyorum,” diye gülümsedi ve göğsünden çıkıp ağzı açık ağzına bıraktı.
Her neyse, Mary o kader gününü terk ettikten sonra, bugün Hammer of State State of Medical Examiners’ın onaylı mektubunun ön masama ulaşacağından korkarak, çekiçin düşmesini beklemek için uzun bir süreç başlattım. Zaman geçtikçe, yavaş yavaş gevşemeye başladım ama hala bilincimin arkasındaydı, neredeyse her şey utanmadan ve mahvolmadan önce mümkün olduğunca mastürbasyon yapmam gerekiyormuş gibi. Ben de yaptım.
Birkaç ay sonra hayatımı değiştiren başka bir olayım oldu. Personelim genellikle grup öğle yemeği için Meksika, Çin, Tayland veya KFC yerine blok aşağı gider. Bu gün, hep dışarı çıktıklarını düşündükten sonra, Lynn’in ellerinde başıyla tek başına oturmasını bulmak için mola odasına girdim. İzinsiz girmek istemedim ama kapıda durduğumda baktı. “Ah, merhaba,” dedi, sanki 9 yıldan uzun bir süredir birlikte olmak yerine tanışmıştık gibi. Gözlerinin ağlamadan kırmızı olduğunu görebiliyordum.
“Lynn, iyi misin?” Diye sordum.
Her iki aileye oldukça yakındık. Kocası Keith, Portland Ateş Bürosu’nun en genç Tabur Şefiydi ve yakınlarda bir istasyon işletiyordu. İki çocuğu büyüdü, en eski Microsoft’ta Seattle’da bir yazılım mühendisi, diğeri ise Corvallis’teki Oregon Eyaletindeki bir birinci sınıftaydı. Gail ve ben sık sık yemek yedik ya da onlarla bir film izledik ve şarap, siyaset ve cinsiyette zevkler paylaştığımızı gördük, ancak bu alanda dörtlü hiçbir zaman sahip olamayacak şekilde gelişmemişti.
Lynn benimle çalıştıktan sonra, onların hemen arkasındaki ev piyasaya çıktı ve biz onu aldık. Şimdi en kurak akşamları, güverte veya arka bahçemizde oturuyorduk. Her iki koca puroları ve scotch’ları severdi, Gail şarap içirdi ve Lynn tekila içmeyi tercih etti, ancak o bir içkici değildi ve sadece birkaç çekimden sonra vızıldı. Daha sonra bir spa satın aldık ve şimdi birbirimizin firmasının küvetinde tadını çıkarabileceğiz. Bir akşam Keith, Lynn’in göğüslerini birkaç kamyoncuya nasıl sürdüğü ile ilgili bir hikaye anlattı, her seferinde bir hava boynuzu patlamasıyla karşılık verdi.
“Doğru” dedim. “Benim muhafazakar baş hemşirem bir flaşör”
“Ah, Doug,” diye güldü. “Cinsiyetimin yarısını bilmiyorsun.” Belli ki apaçıktı. Kötü bir gülümsemeyle ayağa kalktığında, bikini üstünü kaldırdı ve Gail ve ben de göğüslerini salladı. “Bunlar hakkında ne düşünüyorsun?” Diye sordu.
“Çok güzel,” dedim. Gail kolumun yumruklamasini ve “Doug, dilini yüzüne geri koy. Lynn, göğüslerin güzel. Benimki hakkında ne düşünüyorsun? ”Diye durdu ve C-cup göğüslerinin gevşemesine izin vermek için onun üstünü tamamen çözdü. Her ikimiz de ani kemiklerimiz vardı ama daha fazla ilerlemek için dışarıda çok açıktı, bu yüzden de eşlerimiz üstsüzce ıslanırken içmeye ve konuşmaya devam ettik. Keith’in su altındaki horozunu ovuşturduğunu görebiliyordum ve ben de yaptım. Bu geçen yaz oldu ve Keith ve ben umursamama rağmen bir daha asla çoğaltılmamış bir tedavi oldu.
“Oh, ben iyiyim, sanırım” Lynn iç çekti. “Aslında,” uzun bir sessizlik anından sonra devam etti, “Tamam değilim. Seninle kişisel bir şey hakkında konuşabilir miyim? Ve çok kişisel mi demek istedim? ”
“ Her şey, Lynn. Bunu biliyorsun, ”diye cevap verdim.
“Peki, kimseye, özellikle de sana söylemek zor, ama Keith bana olan ilgisini tamamen kaybetti” diye bağırdı.
“Siz çocuklar büyük olasılıkla çocuklar Antalya Escort Bayanlar kuru bir büyüden geçiyorsunuz,” diye yanıtladı. “On altı yaşındayken evlendin ve o, yirmi iki mi?”
“Hah!” Diye bağırdı. “Uzun bir ‘kuru büyü’ oldu ve her geçen gün daha da uzuyor. İstasyondaki işi kırk sekiz kırk sekiz. Saat altıda eve geldiğinde bütün gün uyur, o akşam televizyon izleriz. Ertesi gün ev işleri yapıyor, bahçecilik yapıyor ya da ‘bal yap’ listeme saldırıyor, akşam yemeği yiyoruz ve bir sonraki günün görevi için 4’üncü uyandırma çağrısına hazırlanıyor. Bana dudaklarından bir gaga vermekten daha fazlasını yapmadı ya da en azından son altı aydır kısaca sırtımı ovuşturdu. ”
“ Ama o patron, ”dedim. “Neden evde daha fazla zaman harcayamıyor?”
Diye bağırdı ve dedi ki, “Bana dedi ki,“ Bu görevi yerine getirmelerini istediğimde, bu yolla başa çıkmalıyım. ” Aslında benden kurtulmak için bir bahane olduğunu düşünüyorum. Çok çirkin ve istenmeyen hissediyorum. ”
“Lynn, sen otuz sekiz yaşında bir kadınsın… ve kesin bir MILF’sin, eğer bana öyle diyorsan,” diye cevap verdim.
Bana baktı, “Bu, Söylemek İstediğim Bir Anne, değil mi?”
“Uh… evet öyle. Ve demek istediğim, ”diye bağırdım. “Vücudunuzda herhangi bir ses tonu kaybetmediniz, siz koşun ki kas bacaklarınız sadece mükemmel, göğüsleriniz nefis görünüyor ve beliniz, popo ve kalçalarınız çerçeveniz için mükemmeldir. Geçen yaz sıcak küvetinde memelerini hatırlamakta zorlanıyorum. ”
“Gerçekten beni becermek istiyor musun? Öyleyse neden Keith yok? Onun seks arabasının başarısız olmadığını biliyorum, onun dizüstü bilgisayarında bir sürü porno var … kız şeyleri kız, kızları işeme, grafik detaylarında cumshots, hatta bazı anal seks bile, ”Sonra konuştu kızardı. “O benim külotumu masturbates biliyorum ama onlarla taze cum ile engel içinde onları bulmak olduğunu sanıyor.” Sonra bana baktı ve “Ben banyoda dinledim” dedi bana hiç bitmedi Kapı ve ben de mastürbasyon yaptığını biliyorum. Aslında, günde en az bir kere mastürbasyon yapıyorsun, Doug. ”
“ Ah, oh, ”diye yüzünü buruşturdum. Sırrım hiç de sır değildi.
“Burada cum seanslarınızın yanı sıra, siz ve Gail’in hala sıcak ve ağır geçtiğini biliyorum, bazen pencereler açıkken sizi duyabiliyorum,” diye ekledi. “Yani sırrın nedir? Her gün dövüyorsun, ama yine de Gail için yeterince yer kaldı. Keith’in neyin peşinde olduğunu ama beni istemediğini neyin var? Vibratörümle sevişmek zorunda kaldım, ”dedi sonra gözyaşlarına boğuldu.
Omzunu ovarak onu rahatlatmak için uzandım. Sonra bana kızgınlıkla baktı ve dedi ki, “Daha fazlası var. Dün çorap çekmecesinde saklanan renk resimlerini buldum. Yeni dijital fotoğraf makinesine ve bir zum objektife nasıl sahip olduğunu hatırlıyor musun? Ona işini yapmak için yeterli dayanıklılığa sahip olmasından bu yana bir atık olduğunu söyledim.
“Yine de aldım,” diye düşündüm.
“Eh, şimdi nedenini biliyorum,” diye devam etti, şimdi hepsini almak için aceleyle. “Banyoda Gail’in birkaç telefoto çekimi var! Onu tuvalette, duşakabininde ve penceresindeki ayakta duruşunun tam ön cephesinde oturuyor. Hatta küçük iniş şeridi ile onun kedi bölümünü havaya uçurdu. Banyo penceresi perdelerinin, tüm fotoğrafların açıldığı yerdeki fotoğraf çekimleri dışında genellikle aşağı indiğinden beri bunu bilmek zorunda. ”
Şok olmuştum. Gail’in cinsel olarak açık olduğunu biliyordum ama onu hiç teşhirci olarak görmedim.
“Onun muff onun bir koparılmış birkaç kopyasını buldum ve onun kurutulmuş cum bir çift oldu. Seks siteleri buna ‘haraç’ diyorlar, ”diye devam etti. “Kocam sadece karını hayal etmekten ibaret değildi, o yaramaz rüyalar yapmakla ilgili bir şeyler yaptı.”
Bildiğim bir sonraki şey ayağa kalkıp göğsümün içine sıkıca bastırdı. Gözyaşları yavaş yavaş tükendiğinde saçlarını okşadım ve göğüslerimi parmaklarıyla ovmaya başladı. “Ah, oh,” diye düşündüm, “Bu kesinlikle bir sorun olabilir.” Meme uçlarımın titremesini ve horozumun boynumun üzerinde dudaklarını fırçalamaya başladığında eskimin önünden çıkılmaz bir şekilde çıkmaya başladım. Onu hissetmiş olmalı çünkü kasıklarını benimkilere daha da zorladı.
“Doug,” dedi, “Üzgünüm ama Keith ve Gail ile olan takıntısını bulduktan sonra, şimdi seni baştan çıkaracağım. Gerçekten yakın bir insan arkadaşlığına ihtiyacım var. Beni ne kadar çok becermeye ihtiyacın olduğunu bilmiyorsun. Bir muayene odasına ya da banyoya gidebilir miyiz? Personel yarım saat daha geri gelmeyecek. ”
“ Elbette, ”dedim. “Bunun geri dönüşü olmadığını biliyor musun?”
Gülüp, “Birkaç hafta önce geri dönmeyi umursamadım” dedi. Banyoda mastürbasyon yaparken son zamanlarda seni hayal ettim. Aslında, orada hasta yoksa, banyo 100 Yıl Escort muayene odasına gidip kapıyı kapatırım. Sizi ısınırken duvardan nefes aldığınızı duyabiliyorum. Hatta seninle zaman içinde kendimi parmaklıyorum, büyük dickini okşayarak ve boşalttığın zamana kadar daha hızlı ve daha hızlı okşamaya başladım. Çok azgın oldum seninle birlikte boşaldım. Bu seanslar, Keith beni terkettiğinden beri beni akılda tutuyor. ”
Devam etti, “Başladığında ne zaman çalıştığını hatırlıyorum. Mary Quinn’in gerçek bir tıbbi sorunla karşılaşmadığı gündü. O gittikten sonra odaya geldiğimde çok garip ve çirkin davranıyordun. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama egzoz fanı çalışırken bile odada açıkça seks kokusu vardı. Ondan sonra, sık sık ‘banyo molalarını’ siktiğimin ağzına tıklatmaya başladın. ”
“ Ah, Lynn, ”diye yavaş yavaş başladım,“ Sanırım kaçma zamanı geldi ama bunu hiç kimseye anlatamazsın ya da ben berbatım. . Mary, bakmam gereken bir “ağrılı ihtiyaç” olduğunu söyledi. Onu çıplak görmek ve onu kedi ovuşturarak baktım. Onun ‘ihtiyacı’, parmağımın üzerinde bir doruğa parmak attığımda elimde oturmaktı. Bunu neden yaptığımı bilmiyorum ama yaptım. O zamandan beri azgın bir seks oldum. ”
“Doug, bu inanılmaz bir hikaye. Seni hareket halinde izlemek için odada olabilseydim, ”diye gülümsedi. “Şimdi, bunu yapabildiğim kadar bekledim,” diye cevap verdi başını döndü ve ağzıma tam olarak öptü. “Haydi! Şu an çok azgınım, patlayacağım. ”
Muayene odasında güvenle bulunduğumuzda, hayal ettiğimden daha hızlı kıyafetler döküyoruz. Onu sınav masasına oturttum, sonra onun önüne düştüm ve bacaklarından birini omuzlarından geçirdim, bu yüzden onun parıltılı amından uzaklaştım. Derinlemesine eğildim ve çok güzel bir koku aldım. Dilimi onun dudakları ve sulu vajinasının içindeki küçük büzüklü poposundan onu klibine kadar koşmaya başladım. Parmaklarım arasında meme uçlarını sıktığım ve göğüslerini masajladığım için defalarca eğildim. Zevkte çığlık atması ve uyluklarını başıma karşı sıkı tutması sadece birkaç saniye sürdü. “Oooohh, Doug. Aaaahh… yesss. ”Bacakları spazm yapmayı bıraktığında, iç çekti ve şöyle dedi:“ Uzun zamandır en iyi cum oldu. Devam et, canım, bir tane daha geleceğini hissediyorum. Aaaaah… .her şey geldi! ”Diye dalgalanan dalgası tekrar çarptı.
Durmak istemedim çünkü bu, Gail’i tercih etmem için en sevdiğim yöntemdi ve Lynn’in dilimin Gail kadar açık olduğunu buldum. Bu yüzden alıştırma ritmimi sürdürdüm ve birkaç dakika sonra üçüncü zevki dalgasıyla titredi. “Oooh, beni vahşi sürüyorsun… Çok zorlanıyorum… Ooooh, Doug, işte geliyor!” Diye çığlık attı ve bu sefer ağzımı tatlı suyuyla doldurdu. Bir dakika daha masanın üstüne çöktü, iyileşmek için geri döndü ve gülümsedi, “Bu, altı ay boyunca umduğum kadar büyüktü. Şimdi ayağa kalk, çünkü benim sıram ve herkes öğlen yemeğinden dönmeden önce en az 10 dakikamız var. ”
Masadan aşağı indi ve ben yükselirken önümde diz çöktü. Yavaşça sikimi okşamadan önce durdum, sekiz inçlik bir zırvadan ön-cum sızdıran zonklama. İzlediğim gibi, sadece başımdan başlayarak sıcak ağzımdaki kıçımı yuttu. Emdiği gibi, başım ağrımdan boğazını geçirene kadar ağzına daha fazla kayboldu. Çüklüğümü ağzına kadar Akseki Escort , hayal edebileceğim en inanılmaz manzaraydı. Çekti ve bana baktığında, “Nefesimi en az iki dakika tutabilirim ve uzun zamandır kavrama refleksimi nasıl aşacağımı öğrendim” dedi.
Oh, aman tanrım, şaftımın uzunluğunu emmeye başladığında … … benim zonklama horozumu yuttuktan sonra burnumu … … kasık kıllarıma bastı. Sonra çuvalımı okşadı, her testçiyi sıcak ellerinde ovuşturdu. Onunla bu kadar uzun süremedim ve yakında toplarım kaynamaya başladı ve horozumdan sıçrayan ve kocasının boğazına tam anlamıyla yuvarlanıncaya kadar her devasa atışını hissedebiliyordum.
“Ah, Lynn,” diye ağladım ağrıyordu, bacaklarım titremeye devam ederken, bacaklarım titriyordu, “Bu çok inanılmazdı!” O, yapışkan yükümün sonunu ağzına pompaladığında gülümsedi, sonra yaladı. dudaklarım ve beni öpmek için Akseki Escortları. Ağızlarımız bir araya geldiğinde, onun ağzına kaplı dilini ağzıma soktu ve ilk kez kendi spermimi tattım. “Ne düşünüyorsun?” Diye sordu sırıtarak, “Tat gibi mi? Eminim! ”
“ Farklı, bu kesin, ”diye cevapladım. “Suyu emme konusunda hiç bu kadar iyi olmadın mı?”
“Eh, Doug, ben senin ‘başındaki hemşireyimim,’ diye düşündüğümüz gibi güldü.