Artık Yanlız Kalmayacaksınız

Sabahın çoğunu Ryan’ın eksik olduğu şezlongda geçirdim ve yaptığımız şeyleri ve Ryan’ın teşhirci olduğum hakkında ne söylediğini düşünerek geçirdim. O haklı olabilir mi? Ben öyle düşünmedim, ama belki de; genellikle yanlış değildir.

Belki belirli durumlara nasıl tepki verdiğimi görmek için bazı deneyler yapmalıyım? Ama ne yapabilirim? Hiç bir şey yapabilir miyim? Yanlışlıkla benim kedi görmek veya çıplak almak için bir şey için bir şey ya da bir cesaret kaybetti; ama bacaklarımı acımasızca açmak ve birinin ona bakmasına izin vermek başka bir şeydi. Bunu yapıp yapamayacağımı bilemedim. Kendimi otelde Londra’da açığa çıkardığımda, bir kaç sert içki içtim, bu sayılmazdı. Belki de neler olduğunu görmek için alkol kullanmadan denemeliyim.

Yapmış olsam ve uyandırsam bile, dünyadaki hemen her kadın aynı durumdan uyandırılmayacaktı? Yaptıkları takdirde, dünyadaki kadınların neredeyse tamamı teşhircilerdi.

Ya da belki sadece bir çıplakıyım? Sonuçta, yeterince sıcakken çıplak olmayı seviyorum; ve her şeyden önce bronzlaşmayı severim; ama bu beni bir teşhirci yapmaz.

Kafam karışmıştı. Bir plana ihtiyacım vardı. Kendimi ifşa edebildiğim bir durum aramam gerektiğine karar verdim ve onunla devam edip edemeyeceğime bakıp oradan almam gerektiğine karar verdim.

Çıplak yürümek için ne kadar ileri gidebileceğimi görmek için her biri daha fazla cesaret almak için birkaç yürüyüşe çağrılmaya karar verdim. Tamam, sahiden çıplak bir şekilde yürüdüm, ama bu Ryan’la benim tarafımdaydı. Bu yürüyüşler için yanımda olmanın güvencesine sahip olamayacağım.

İlk “kendime meydan okuma” için plaj boyunca bir yürüyüşe çıkmaya karar verdim ve yüzme eteğimi ve beyaz topumu giyerek şehre geri döndüm – dantel bandın üst kısmı yuvarlak. Meme ucu piercingleri çıkarır ve göğüslerimi danteldeki deliklerden çekerdim. Yüzme eteği hafif malzeme ve “A” şeklindedir ve sıcak esintinin birkaç “kaza” a neden olacağı büyük bir şans olacaktır; Hiçbir şey için suçlanmam.

Gittim ve gittim, gitmeden önce bir içki içmek istesem karar verdim. Suya karar verdim.

Villadan ayrıldığımda oldukça gergindim. Meme uçlarım zor ama benim kedi oldukça normal. Evet, alt dudaklarımdaki ılık, hafif esinti güzeldi ama uyandırmamıştım.

Birkaç kez plaja giderken, eteğin yukarı çıktığını hissettim ama onu görmezden geldim ve yürümeye devam ettim.

Sahile yaklaştığımda daha çok insan gördüm. Hepsi beni görmezden geliyor gibiydi, ki bu beni biraz rahatlattı. Sonuçta, muhtemelen sahile giden bir çocuk gibi görünen bir kızım. Bir kafeyi geçerken, eteğin ayağa kalktığını hissettim ve yüzünde bir gülümseme ile bana bakan bir adam gördüm, ama yürüyen küçük kıza gülümsüyor olabilirdi.

Plaj çok aynıydı. Herkes kendi küçük dünyasındaydı ve su kenarında yürüyen küçük kızı hiç farketmemişti.

Kasabadan geriye yürümek aynıydı ve bir kez bile uyandırılmadım.

Bir sonraki yürüyüşüm için biraz daha cesur olmaya karar verdim. Bikini topumu popomun bir kısmını kaplayan bikini dipleriyle giymeye karar verdim. Bu, plajda giyilecek bir sürü kızla aynı olurdu ama piercing takılarımı giyerdim. Barbell ve üzengi şekli açıkça görülebilir.

Hazırlandım ve yola koyuldum. Benim için yaptığım tüm yürüyüşler bana biraz egzersiz yapmak ve tenimle ilgili yardım etmek oldu; Kimse beni haber vermedi. Ben de görünmez olmuş olabilirim.

Bu bir gün için yeterliydi; Bir sonraki kıyafetlerimin ne olacağını öğrenmek için zamana ihtiyacım vardı.

O akşam Ryan’ı uçurdum ve karşılıklı bir mastürbasyon seansımız vardı. Güzeldi, ama biraz garipti. Daha sonra ona tüm karışıklığımı ve yürüyüşleri anlattım. Yürüyüşlerin harika bir fikir olduğunu düşündü ve her akşam bir yemek için dışarı çıktığımda da denemem gerektiğini söyledi. En kısa etekleri giymem ve iç çamaşırı tangalarını giymem gerektiğini söyledi. Alkollü bir içki içmem gerekiyordu ve yemeğimi sipariş ettiğimde garsona tanga uyandırıyordum. Yemeğim sırasında bazen tanga’nın yan bağlarını geri almak, onu kaydırıp masanın üstüne bırakarak masanın üstüne koydum. Sonra garson temizlemek için geldiğinde benim kedi ona flaş oldu; ve faturayı ödediğimde yine aynısını yap.

Ryan’a bunu yapmanın cesareti olduğunu düşünmediğimi söyledim, ama denemeye söz verdim.

Ryan ayrıca yerel dükkana ekmek ve su için gittiğimde sadece yeleğini giymemi söyledi. Bunu oraya vardıktan hemen sonra yapmıştım, hizmet eden genç adam beni gördü ve tümüyle berbattı ve biraz gülüşünüzü düşünmüştüm, bu yüzden tekrar yapmayı kabul ettim.

Daha sonra yemek için dışarı çıkınca, tüp üst eteğim ve bir yular üstümde ve tanga giydim. Tanga yakmak kolaydı. O etek çok kısaydı, tek yapmam gereken, dikkatsizce oturmaktı. Oraya vardığımda dizimin üstünde biraz ayrı olarak sandalyenin ön tarafına oturdum; ki tanga, görünen herkese gösterildi.

Orta yaşlı garson yaklaştığında gözlerini izledim. Kesinlikle tanga gördü, ama hiçbir tepki göstermedi.

Bana birasını getirdiğinde tangayı tekrar gördü; ve yine bana yemeğimi ve ikinci biramı getirdiğinde. Ne yapacağımı ve biraz cesarete ihtiyacım olduğu konusunda gergindim.

Yemeğimin yarısı, beni izleyen birinin olup olmadığını görmek için etrafa baktım. Oradaydı ve tangaları oradan almaktan kaçtım. Ryan’ı hayal kırıklığına uğratmak istemedim, tuvalete gittim ve oradan aldım. Elime thong balled-up ile masama geri döndüm.

Çantamı masanın üstüne koyup, üstüne koydum.

Oturduğumda otomatik olarak bir bayana öğretildiğim gibi oturdum – sandalyeye ve bacaklara iyi geçin.

Yemeğimi bitirdiğimde Ryan’ın benden ne yapmamı istediğini düşünmeye başladım. Onunla devam etmem ve karmakarışık karıştırmak zorunda kaldım; Çıplak popo plastik sandalye üzerinde kayıyor. Bacaklarımı çaprazlamadım ve dizlerimi birkaç inç açtım. Benim kedi görmek için herkes oldu.

“Garsona gel; gel ve tabağımı tekrar tavuktan çıkarmadan al. ”Kendi kendime düşündüm.

Garsonu yoluma doğru ilerlemeden çok uzun sürmedi. Yakınlaştıkça bacaklarımı biraz daha açtım. Onu benim kedi gördüm ve ıslak bir acele var gördüm. Onu amcıkıma bakarken görmekten zevk alıyordum.

Islak bir acele ettiğim gibi, ilk düşüncem Ryan’ın haklıydı, teşhirci oldum. Sonra hatırladım ki bir kaç içki içerim.

“Ha!” Diye düşündüm “Bu benim hatam değildi; Alkol, vücudumla konuşuyordu; bu yüzden Ryan sayılmaz. ”

Beni değişime getirdiğinde garsona garsonca tekrar yanıp söner.

Ben villaya geri yürüdü gibi ben benim kedi ve maruz kaldım etek etek kadar izin verdim. Karanlıktı ve kimse anlatamayacaktı, ama ılık meltemi sooo iyi hissettim.

Villaya döndüğümde çocuklar duydum ve sıçradım. Araştırmaya gitmek için yandaki villanın havuzunda 13 yaşında bir kız ve 12 yaşlarında bir çocuk gördüm. Bazı komşularım vardı.

Onları bırakarak uyumadan önce tatmin edici bir orgazm olana kadar yatağa gittim ve uzaktaki vibe iş bölümünü klitorize karşı tuttum.

DAY 16

Erken uyandım ve sabah güneş ışınlarını yakalamak için şezlonga uzanıp uzantım.

Biraz uyudum ve havuzda sıçrayan çocuklar tarafından uyandı. Biraz ekmek almaya ve kahve yapmaya karar verdim.

Bir etek ve üstüne koymaya başladım, sonra Ryan’ın söylediği şeyi hatırladım. Yatak odasına geri döndüm, çırılçıplak soyup sadece Ryan’ın mavi dize yelekini giydim. Bıraktığım çantamı aldım, yoldan çıkarken kimsenin izlemediğini kontrol ettim.

Dükkanda genç adam yoktu; Bunun yerine genç bir kız vardı. Bagetimi aldım sonra yaramaz bir düşünce vardı. Meyveye ve sebze bölgesine gittim ve bir salatalık buldum. Biraz kalın olanları ve biraz ince olanları vardı. Ben ince bir tane seçtim, ama hala gördüğüm tüm musluklar ile karşılaştırıldığında büyük.

Kız bana bakana kadar bana baktı ya da bana hizmet ettiği gibi mücevheri söylemeliydi, ama hiçbir şey demedi.

Geri döndüğümde yeleği çıkardım ve mücevheri çıkardım – günün çoğunu havuzda geçirmeyi düşünmüştüm ve güneşin metali ısıtmasını ve yanmasını istemedim. Kahvaltımı hazırladım ve şezlonga çıktım.

Bir kadının sesini ‘merhaba’ diyerek duyduğumda, kahvaltımı yeni bitirmiştim.

Ben yuvarlak baktım ve 2 villa arasında duvarın üzerinden bana bakan bir şey 30 gördüm. Ayağa kalktım ve ellerimi klasik kapak pozisyonuna getirdim.

“Çocuklarımın sizi rahatsız etmediğini umuyorum, biraz gürültücü olabilirler” dedi. “Burada ailenle birlikte misiniz?” Dedi.

“Eh, err.” Düşündüm de, “Babamla birlikteyim ama her sabah golf oynamak için dışarı çıkıyor. Çoğu zaman kendi başımayım. ”

Kadın, kendisinin tanıttığı ve çocukları tanıttığı ve onları tanıttığı için çıplak olmamdan üzülmedi. Sonra bana istediğim zaman birlikte oynayabileceğimizi söyledi.

Diyerek bitirdi,

“Giysilerin olmaması konusunda endişelenmeyin, çoğu zaman onlarla sık sık uğraşmıyoruz; Şu anda bu 2’nin biraz şaşırdığını düşünüyorum. ”

Ve o gitti.

Çocuklara daha sonra onları görüp güneş şemsiyesine geri döndüğünü söyledim.

“Harika, ihtiyacım olan tek şey, 21 yerine 12 olduğumu düşünen daha çok insan”

Güneş şezlonguna uzanıp mp3 çalarımı dinleyerek komşularımın gün boyu dışarı çıkmasını umuyordum.

Müziğimi dinlerken hayal kuruyordum ve Ryan ile izlediğimiz porno videolar hakkında düşünmeye başladım. İçlerinden birinde bir kız, benim bulunduğum gibi bir villadaydı. Bazı basamaklarda oturdu ve amcık hortumunu çalışan bir hortum borusunu itiyordu.

İzlerken onu denemek istediğimi düşünüyordum ama İngiltere’de bunu yapma şansım olmadı, çünkü bunu yapabileceğim herhangi bir yer yoktu ve İngiltere’deki hortum borularındaki su çok soğuktu.

Havuz adamın kullandığı hortum borusunu hatırladım ve denemek istediğime karar verdim. Gidip hortumu buldum ve sonuna kadar çıktım. Sonra açtım. Evet, su biraz ılıktı.

Hortum borusunu güneş yatağına aldım ve uzandım, sonra hortum borusunun ucunu deliğime hafifçe indirdim. Vaov! Videodaki kızın zevk aldığını fark etmedim. Çok geçmeden şiştiğimi hissettim, ama baskı beni incitmek için yeterli değildi. Ben ‘dolduğumda, hortum hortumunun kenarlarına su sızdı. Basınç güzel hissettirdi ve suyun sürekli akışı da iyi hissettirdi.

Biraz oynadım ve kendimi doldurup eğlenerek eğlendim. Yaklaşık 10 feet fışkırtmayı başardım. Kendimle gurur duydum.

Güneş şezlonguna uzanıp rahatladım. Ne yazık ki çok rahat ettim ve hortum borusu dışarı çıkıp karnımın her tarafına sıçradı. Hortum borusunu yerinde tutmak için bir şeye ihtiyacım vardı.

Küçük bir kayayı gördüm (bir tuğlanın büyüklüğü ile ilgili) ve onu şezlonga taşıdım.

Güneş şezlonguna geri döndüm ve hortum borusunu içime geri itdim, sonra kayayı ayaklarımın yakınındaki hortum borusuna yerleştirdim.

İşe yaradı!

Tekrar uzanıp rahatladım. Hortum borusu yerinde kaldı ve yavaşça sıkıldım. Benim kedi içine çalışan su ile hızlı uyuyordum.

Ne kadar uyuduğumu bilmiyorum ama amcamda çok güzel bir duyguyla uyandım. Bir gürültü duydum ve benim kedi kadar sıkışmış bir hortum boru ile yakalanmak için iyi bir fikir olmaz karar verdi bu yüzden dışarı çekti ve hortum borusu uzağa koymak tekrar düşünün.

Yine güneşte rahatladım, müziğimi dinlemeye devam ettim ve o gün en az bir yürüyüş yapmak istediğime karar verdim ve etrafta birkaç insan olduğunda sabahın geç olacağına karar verdim; ama ne giymeliyim?

Çok fazla seçeneğe gittim ve son gecemde ne giydiğime karar verdim; Ryan’ın yelek ve iç çamaşırı tanga.

Yerleşince rahatladım ve uyudum. Uyandığımda her şey sessizdi; Yandaki aile dışarı çıkmış olmalı. Düşüncelerim Ryan’ın horozuna, sonra salatalığa sürüklendi. Amcam ıslanmaya başladı, daha sonra ıslanma, sonra iliklerine daldı. Salatalıktan vaftiz etmeye karar verdim. Gittim ve aldım ve şezlonga geri döndüm. Güneşin dışında vaftiz olacaktı.

Salatalık içeri girip çıkınca biraz vokal aldım ve boşalmaya başladım. Sadece zevklerin dalgalanmaya başladığı gibi, villaların arasındaki duvarın üzerinden bana bakan 2 yüzü fark ettim.

“Kahretsin, tek ihtiyacım olan şey bu.” Diye düşündüm; ve kalktı ve içeri girdi.

Planladığımdan biraz daha erkenydi, ama mücevherlerimi o zamanlar Ryan’ın mavi dize yelekine ve sarı iç çamaşırına taktım ve aynaya baktım. Sarı tanga, mavi dize yelekinin altında oldukça iyi gözüküyordu. Döndüm ve arkama baktım ve sarı dizeleri oldukça net bir şekilde gördüm. Belki de renklerin kontrastı dikkat çekerdi.

Yapmadılar. Caddeden aşağıya doğru yürüdüğümde hiç kimse bana haber vermedi. Normalde kapattığım ve şehre indiğim plajın sonunda biraz maceracı olmaya karar verdim. Şehre gitmek yerine döndüm ve sahil boyunca yürüdüm; ama geri çekilmeye başlamadan önce, beni sadece içten görünüşlü iç çamaşırı tanga giydirerek bıraktım.

Tamam, o sahilde sadece bir tanga giymek yeni bir şey değildi, bir sürü kız bunu yapıyor; ama başkalarının çıplak olmadığı bir yerde tamamen çıplak hissettim. Belki de benim görünen mücevherlerimin bana dikkat çekeceğini düşündüğümden kaynaklanıyordu, ya da belki de benim slitim, bakmayı umursayan herkesin görebilseydi.

Su kenarı boyunca yürüdüğümde, görünmez olduğumu düşünmeye başladım. Neredeyse çıplak bir kızın ilgisini çekmesini beklerdim, ama yapmadım. Kesinlikle uyandırılmadım.

Ben genellikle iç bölgeye döndüğüm noktaya geldiğimde durdum ve denize bakan oturdum. Sıcak kum, çıplak popomda iyi hissettirdi.

Uzaktaki bir gemiye baktığımda, tanga dizilerini çekip çırılmam gerekip gerekmediğini merak ettim. Cesaretim yoktu, bu yüzden tanımağımın altındaki klitorisimin bir kaç hareketine yerleştim. Bu iyi hissettirdi, ama bana cesaret vermedi.

Ayağa kalktım, yeleği koydum ve villaya geri döndüm. Yürüdüğümde, daha çok genç bir çocuğa benzediysem sahilde çıplak olmama cesaretim olup olmadığını merak ettim. Tamam, vücudum 12 yaşında bir kıza benziyordu, ama 12 yaşındaki kızların kuyruğu ve mücevheri var mı?

Bununla başa çıkmak için bir şansım varsa, takılarımı çıkarmam ve bir çocuğun sahip olabileceği bir şey taşımam gerektiğine karar verdim. Dürtü üzerinde ben bunlardan birine gidip çöp dükkanlarını sattım. Ben yuvarlak baktım ve bir Barbie havlu ve pembe bir kova ve kürek bulundu. Tamam, belki de kova ve kürek 12 yaşında bir gençti, ama kesinlikle beni genç gösteriyorlar.

Ben villaya geri döndüm, sıyırdım, kuyumcularımı çıkardım, saçlarımı kuyruklu kuyruklara soktum ve ilk çıplak yürüyüşümden önce, kendi başıma, gün ışığından sonra dinlenmek için yüzmeye gittim.

Ben yüz yüze olduğumda kısa havuzu birkaç tur yaptım ve yandaki 2 çocuk gördüm. Çocuğun üzerinde küçük bir yüzme kostümü vardı ve kızın sadece bikini altları vardı. Göğsüne baktım ve küçük göğüslerinin benimkinden daha büyük olduğunu gördüm. Bir ‘A’ kupasıyla ilgiliydiler ve kapılmadıkları için rahatsız olmadı. ‘Onun için iyi’ diye düşündüm.

Merhaba, havuzdan çıktım. Kız dedi ki,

“Babam bir süreliğine bizimle takılmak isteyebileceğini düşündü.”

“Şey, lütfen beni düşündüğün için babana teşekkür et ama ben sadece birkaç saatini kumsalda geçirip gitmek üzereydim; belki başka bir zaman. ”Onlardan kurtulmayı umuyordum.

“Harika” dedi oğlan (Jake) “henüz sahile gitmedik; uzak mı?

“Gidip seninle gelip gelemeyeceğimizi soracağız,” dedi ikisi de kaçtı.

Kanlı cehennem, düşündüğüm en son şey bir kaç veletle ilgilenmekti.

Sonra benimle bir çift bratürün olmasının sahilde oynayacak bir çocuk olmanın kapağına kalacağını düşündüm.

Eşyalarımı bir araya topladım ve onları büyük bir çantaya koymaya başladıktan sonra fikrimi değiştirdim ve küçük eşyaları küçük bir çantaya koydum. Havlu ve kova ve maça görünmesini istedim.

Çocukların bir çantayla ortaya çıktığında kilitlendim. Kızların hala bikini altlarını giydiğini görmekten memnun oldum.

“Böyle mi gidiyorsun?” Kız (Kate) sordu.

“Evet; neden? ”diye sordum.

“Hiçbir şeyiniz yok.” Dedi Kate.

“Üstüne çıkmadın.” Dedim.

“Tamam, ne kadar uzakta?” Diye sordu Kate.

“Sadece 10 dakika sürecek.” Dedim ve yürüdük.

Üç çocuk, bir kız çıplak olmakla birlikte; hiç ilgi görmedik ve sahile yaptık tamam mı?

Kumsaldaki bütün bu insanlardan geçerken kendimi gergin ve gururlu hissettim. Hiç telaşlanmadım.

Eşyalarımızı terkettik, denize koştuk ve birbirimize sıçradık.

Bir süre sonra dışarı çıktık ve kumda delik açmaya başladık. Bir noktada bacaklarımın dışında geniş bir şekilde oturdum ve önümde bir delik kazdım. Bir bakıma kendimi eğlendim. Ailemle birlikte sahile yaptığım gezilere beni geri aldı; o günlerde her zaman üzerinde kalın tek parçalı bir mayo vardı; ve hava hiç bu kadar iyi değildi.

Her neyse, kazarken, beni izleyen bir adam gördüm. Sadece birkaç dakikalığına beni izledi (sanırım bir pedofil olarak adlandırılmaktan korkmak istemiyordu), ama amcıkım tepki gösterip şişmeye ve ıslanmaya başlayacak kadar uzundu.

Kate yanımda oturdu ve kendi deliğini kazarak kazdı ve şöyle dedi:

“Tanya, çıplak olmaktan utanmıyor musun?”

Üstsüz olmaktan utanıyor mu diye sordum. Hayır dediğinde, başka bir sürü kız üstsüz olduğundan, dedim ki,

“Ben de utandım.” Yalan söyledim. “Beni rahatsız etmiyor ve insanların ne düşündüğü umrumda değil; Ayrıca suda çok iyi hissediyor, endişelenecek ıslak bir bikini yok. ”

“Evet, annem ve babam bazen giyinememize izin verdiler, ama bu günlerde sık sık bunları büyütmedim (küçük göğüslerini işaret ediyor) ve birkaç tüyüm var. kedi) şimdi. Birazdan anlayacaksın, ”dedi Kate.

Biraz güldüm ve “Evet, sanırım yapacağım. Hiç kıyafetsiz yüzmeyi denemek istiyorsan, sooo iyi hissettiriyor. ”

Tanya, bu salatayı bu sabahki şeyine koyduğunda acıyor mu? Acı çekmiş gibi geldi. ”Diye sordu Kate.

“Evet, biraz ağrıyordu, ama bir tür güzel zarardı. Hey, hadi yüzmeye gidelim. ”Konuyu değiştirmeye çalıştım dedim. Seksle ilgili 13 yaşında biriyle konuşmak istemedim.

Jake, acıktığına ve geri dönmek istediğine karar vermeden önce biraz daha yüzdük ve sıçradık.

Villaya geri döndüğümüzde birkaç kişi daha var (belki de belki Kate’in sevimli küçük göğüsleri).

Çıplak yürüyüş yapmak için kendimle çok memnun kaldım ve duş almadan önce Ryan’ı skype için beklerken güzel bir orgazmla uğraştım.

Ryan’a günümü anlattığım için kendimi salatalık ile becerdim. Kendi kendime tekrar yapmam gerektiğini söyledi. Ayrıca o akşam gitmem ve o akşamdan bir şey yemem gerektiğini söyledi. Bunun hakkında emin değildim, ona garson bana hizmet ettiğinde ya da siparişimi aldığımda sağa sola dolandırmanın hoşuna gitmediğini söyledim.

Ryan güldü ve bana iyi olacağını söyledi.

Bilgisayarı kapattıktan sonra gittim, duş aldım ve ne giyeceğime karar verdim. Hala biraz acelecik hissediyordum ve tüp üst eteği ve gevşek bir bitki parçasını seçtim. Ayrıca beni Antalya Escortları tutmak için meme ucu ve kelepçeleri takmak istedim.

Kelepçeleri üstüne koyuyorum. Etek üzerine koymaya geldiğinde o kadar sıkı ve kısa oldu ki zincir üzerine çekti ve klips kelepçesi beni incitti. Sonra bir beyin dalgası vardı. Clit klempini çıkardım, ‘eteği’ yerleştirdikten sonra kelepçeyi zincirin eteği dışına geçirdim. Klit kelepçemi biraz kesip kıvırıncaya kadar klemp kıskacını sıktım. Sonra aynaya baktım.

Vay, iyi görünüyordum, ama çok slutty mi görünüyordum? İki zincirin meme uçlarından asıldıkları ve klitorime bağlı olana katıldıkları belliydi. Bir saniyeden fazla süren herkes bilirdi. Gerçekten böyle dışarı çıkabilir miyim? Bir içkiye ihtiyacım vardı.

Büyük bir votka düşürdüğümde Ryan’ın vibratörlerden birini giymem gerektiğini söylediğini hatırladım. Her zaman olanı seçtim – ortama yerleştirdim.

Aynaya son bir kez bakıp gerçekten bir fahişe benzediğimi düşünerek dışarı çıktım.

Kasabaya doğru yürürken, kıyafetim hakkında herhangi bir yorum alıp alamayacağımı merak ettim; O anda hissettiğim kadar uzun değildi.

Aslında onu bir kafese yaptım ve ilk orgazmma yenik düştüğümde bir içki ısmarladım. İçkime geldiğimde hala oradaydım. Garson, içkimi sipariş ettiğimde, zincirlerime dikilmemiş (ama sıkılmış halde) bacaklarımın içine baktı ve o da masamdaki içkiyi koyduğunda iyi bir görünüşe sahipti. İçkiyi getirdiğim için ona gerçekten teşekkür etmek için uygun bir durumda değildim.

Yemek siparişimi almak için birkaç dakika sonra geri döndüğünde biraz Kaş Escortları ve sandalyemde uzanıyordum. Sipariş ettiğim gibi zincirin takılı olduğu şeye iyi baktı.

Çok fazla sipariş vermediğim, konsantre olduğum ve karnımdaki kaynayan vibe ile yemek yemenin zor olduğunu düşündüğüm iyi bir işti. Uzaktan kumandayı yanımda getirdiğimi ya da en azından ben gitmeden önce düşük seviyeye ayarladığımı gerçekten dilerdim.

Yemeğimin sonuna kadar yaptım ve caddede yürümeye başladım. Başka bir orgazm geldiğine göre eğilmek için bir şeyler bulmam gerektiğinde yaklaşık 50 metre aldım.

Orada benim kedi kasları sıktı gibi çarpık bir yüz ve yere bir ayak kapalı eğildi gibi, ben bir çift yürüyordu bana iyiydi eğer bana sordu. Ağzımdan bir şey alamadım (eğer açarsam muhtemelen çığlık atabilirdim), o yüzden başımı salladım ve gittiler.

Benim için çok fazla oldu ve ben villaya geri döndüm; orda bir orgazm daha var.

Kapıdan geçtikten sonra aşağıya çömeltim ve duş almadan önce yatağa girip uykuya dalmadan önce kendimi cum yapmak için yatağa gidiyorum.

DAY 17

Ben yine sadece yelek giyen ekmek ve başka bir (daha büyük) salatalık için gittim. Kız yine oradaydı ama klitoris takılarımı göremedi, çünkü o sabahları koymak için bir turum yoktu. Kızın salatalık tuttuğu gibi, kızarmak için kullanacağımı biliyor mu diye merak ettim.

Ben villaya döndüğümde, yandaki çocukların görüşünden güneş şezlonglarından birini taşıdım. Kötü çocuklar değiller ve sahile çıplak gezmem için onları kullanmanın keyfini çıkarmıştım, ama öyleydi. Onlarla daha fazla zaman geçirmek istedim; Sonuçta, benden 8 ve 9 yaş daha gençler.

Kahvaltıdan sonra gittim ve şezlonga uzanıp, güneş gözlüklerimi taktım ve ısırdım. Hala uyumak için biraz takıldım.

Azgın hissetmek uyandım ve bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdim. Gömleğimi alıp takmaya başladım ve takıları karıştırdım. Nipelleri ve klipsi kullanmamı hissetmek her zaman iyi hissettiriyor. Sonra yeni salatalık, güneş gözlüklerim ve mp3 çalarım gittim. Kendimi, şezlongun üzerinde bulunan salatalık ile kendimi lanetleyip uzun bir seans yapmak zorunda kaldım.

Seansımın yaklaşık 10 dakikasında Akseki Escortları açtığımda ve havuzdaki adamı gördüğümde gerginliği gidermenin yolunu buldum. O ve daha başka bir asistan yürüdü doğruca bilmeden benden geçti.

Dahası, beni daha büyük salatalıklarla kendimi lanetliyorlardı.

2 seçeneğim vardı; Panik yapabilirim ve içeri girebilirim ya da onları görmezden gelip devam edebilirim. Ben çok azgın ve ikinci seçeneği seçtiğim sağladım. Beni izleyen 2 adam zevkimi arttırdı ve bir dakika içinde sağladım; sert ve gürültülü.

Ben sakinleştikçe salatalıklarını içeri ve dışarı taşımaya devam ettim. Tekrar boşalmak Aksu Escortları istedim. Beni yaklaşık 5 dakika sürdü ama ben kesinlikle orada oldu. Her zaman beni izleyen 2 adamı izliyordum. Bunlardan biri, aynı küçük daire içinde yuvarlak ve yuvarlak yüzen çöp toplamak için ağı yavaşça hareket ettiriyordu.

İkinci kez boşaldıktan sonra salatalık içimde derinden ayrıldım ve memnun bir ertelenecekmiş gibi rahatladım. Yaklaşık bir dakika sonra 2 adam işe koyulmayı bıraktı ve işlerine devam etti, ama bana bakmaya devam 100 Yıl Escort .